www.cuebar.pl
Waluty:
buty sportowe hogan,trampki hogan,buty hogan interactive,botki hogan
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Twoja prywatność -

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność naszych odwiedzających i klientów. Członkowie zespołu są klientami z innych stron internetowych i w pełni doceniają i szanują znaczenie prywatności w Internecie. Nie ujawniamy informacji o naszych klientach stronom trzecim, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to część świadczenia usługi użytkownikowi - np. organizowanie wysyłania produktu do Ciebie, przeprowadzanie kontroli kredytowych i innych kontroli bezpieczeństwa oraz do celów badań i profilowania klienta lub w przypadku, gdy mamy na to Twoją wyraźną zgodę.

Twoja zgoda

Nie będziemy sprzedawać Twojego nazwiska, adresu, adresu e-mail, informacji o karcie kredytowej ani danych osobowych stronom trzecim bez Twojej zgody, ale nie możemy ponosić odpowiedzialności za działania stron osób trzecich, z którymi możesz być powiązany. zostały skierowane na stronę internetową.
Komunikacja i marketing

Jeśli dokonałeś zakupu w naszym sklepie, możemy od czasu do czasu informować Cię o naszych najnowszych produktach, aktualnościach i ofertach specjalnych za pośrednictwem poczty e-mail, poczty i telefonu. Będziesz mieć również możliwość otrzymywania takich wiadomości od nas i wybranych stron trzecich, gdy staniesz się członkiem witryny.

Wszyscy członkowie mają możliwość zrezygnowania z otrzymywania informacji marketingowych od nas i / lub wybranych stron trzecich. Jeśli nie chcesz dalej otrzymywać od nas marketingu i / lub wybranych stron trzecich, zrezygnuj, odwiedzając "Twoje dane" w zakładce "Twoje konto" na stronie internetowej. Możesz uzyskać dostęp do "Twojego konta" po zarejestrowaniu się i zalogowaniu. Lub kliknij link "anuluj subskrypcję" w dowolnej wiadomości e-mail, którą możemy wysłać.

Powrót