www.cuebar.pl
Waluty:
buty sportowe hogan,trampki hogan,buty hogan interactive,botki hogan
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Towar jest wysyłany w ciągu 1 - 2 dni roboczych od otrzymania zamówienia (w weekendy i święta nie są uznawane za dni robocze). Następnie należy odebrać towar w ciągu 3 dni roboczych od daty wysyłki, jednak ponieważ polegamy na przewoźnikach będących stronami trzecimi, nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia i / lub straty spowodowane opóźnieniami.

Wysyłamy nasze towary do przewoźnika będącego osobą trzecią, który albo będzie wymagał podpisu przy dostawie, albo opuści towar u sąsiada i zostawi kartę, aby poinformować o tym. Jednakże paczki mogą być pozostawione w wybranym przez ciebie bezpiecznym miejscu, na własne ryzyko. My i przewoźnik postaramy się spełnić Twoje życzenia, ale nie zawsze będzie to możliwe. Należy pamiętać, że paczki pozostawione w bezpiecznym miejscu negują dowód doręczenia przesyłki i niestety nie możemy przyjąć żadnych roszczeń dotyczących brakujących towarów w takich przypadkach.

Przewoźnik podejmie dwie próby dostawy. Jeśli dostawa zakończy się niepowodzeniem, towar zostanie nam zwrócony. Niestety musielibyśmy wówczas pobierać opłaty za ponowną dostawę.

Niektóre przesyłki (głównie Highlands / Islands / Northern Ireland) są wysyłane za pośrednictwem Royal Mail. Niestety nie możemy przekazać specjalnych instrukcji dostawy dla tych przesyłek.

Alternatywnie możesz rozważyć wybór alternatywnego adresu wysyłki (np. Miejsca pracy), który może zostać dostarczony na stronie kasy.

Jeśli zamówisz więcej niż jeden przedmiot, mogą one zostać wysłane oddzielnie z różnych lokalizacji.

Wszelkie roszczenia dotyczące zagubionych towarów nie będą przyjmowane do czasu 5 dni roboczych od daty wysyłki.

Powrót